Jesteśmy istniejącą od 2000 roku rodzinną polską firmą produkcyjno-handlowo-usługową, która dzięki przyjętej strategii sprzedaży, polityce cenowej i dbałości o jakość obsługi klienta oraz  wcześniejszym doświadczeniom zdobytym przez założycieli posiada obecnie dominującą pozycję w produkcji i sprzedaży blaszanych pokryć dachowych na lokalnym rynku. Poza odbiorcami indywidualnymi do grona naszych klientów należą liczne hurtownie, zakłady blacharsko-dekarskie oraz zakłady produkcyjne. Szybko rozwijającą się gałęzią naszej sprzedaży są dostawy dla klientów zakupujących nasze towary przy użyciu Internetu - sprzedajemy tutaj głównie duże ilości blach na obiekty przemysłowe czy inwentarskie, ale również dostarczamy blachy na budowy domów jednorodzinnych w drugim krańcu naszego kraju.
Postaramy się przedstawić nasze Przedsiębiorstwo, oraz pokazać najważniejsze z naszych zalet.
Specjalizacja
Ograniczony asortyment pozwala nam doskonale znać oferowane przez nas produkty oraz powoduje, że sprzedajemy ich znacznie więcej niż nasi konkurenci. Jesteśmy przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w zakresie produkcji i sprzedaży:
- blach trapezowych dachowych, elewacyjnych i konstrukcyjnych,
- blach dachówkowych (blachodachówek),
- paneli dachowych i elewacyjnych,
- blach płaskich,
- orynnowania,
- obróbek blacharskich
Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie dostawy materiałów na pokrycie dachów i elewacji począwszy od zwykłych domów jednorodzinnych, a na wielkopowierzchniowych obiektach produkcyjnych bądź handlowych skończywszy.
Hurt
Dział handlu hurtowego zajmuje się współpracą z odbiorcami hurtowymi na terenie kraju. Naszymi stałymi odbiorcami hurtowymi są firmy z branży budowlanej oraz wielu producentów instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, mebli oraz obudów przemysłowych.
Doradztwo
Mamy dla Państwa dużo czasu. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie. Bez względu na to, czy potrzebujecie Państwo pokryć mały garaż, dom czy olbrzymi obiekt przemysłowy możecie być pewni, że potraktujemy Waszą sprawę indywidualnie i pomożemy w podjęciu jakże ważnej decyzji, której skutki mogą smucić lub cieszyć przez długie lata. Naszym głównym Celem jest Państwa wieloletnia satysfakcja z dokonanego u nas zakupu - dlatego zadbamy także o aspekt ekonomiczny. Oferujemy szeroką gamę produktów, które pozwalają zaspokoić potrzeby i spełnić oczekiwania większości klientów. Głównym celem naszej działalności handlowej jest oferowanie produktów najwyższej jakości w możliwie najniższych cenach. Dowodem na sprawdzalność naszej filozofii działania jest liczba klientów dokonujących u nas kolejnych zakupów.
Jakość
Oferujemy produkty, dla których materiał wsadowy stanowi najwyższej jakości europejska stal. Huty udzielają na swoje wyroby od 10 do 40 lat gwarancji. W celu zachowania maksymalnie wysokiej jakości i estetyki posiadamy kompletne systemy wykończenia i montażu pokrycia. Najwyższej jakości produkty znanych koncernów to także stabilność dająca pewność, że jeśli za kilka lat po pierwszym zakupie postanowicie Państwo dokonać kolejnego zakupu tego samego materiału - będzie on dostępny nadal w tym samym kolorze, to także pewność istnienia producenta udzielającego wieloletniej gwarancji.
Magazyn
Dodatkowym atutem naszego przedsiębiorstwa jest baza magazynowa. Dysponujemy dużą powierzchnią własnych hal magazynowych oraz specjalistycznym magazynem otwartym. Kryte hale pozwalają nam na utrzymywanie na stanie magazynowym większości potrzebnych Państwu do wykończenia dachu materiałów (blach płaskich i trapezowych, obróbek blacharskich, wkrętów, uszczelek, lakierów, folii, okien dachowych, systemów orynnowania itp.). Wielkość specjalistycznego magazynu otwartego pozwala natomiast na bezpieczne przechowanie blachy dachowej na regałach wysokiego składowania do momentu, gdy będzie ona potrzebna na budowie. Stosujemy tutaj typowe zasady dostaw Just In Time. Zaznaczę, że wiele innnych firm dostarcza blachę bez uwzględnienia preferencji klientów. Z naszych doświadczeń wynika, że zbyt wcześnie dostarczony na budowę materiał może stać się przedmiotem kradzieży lub aktów wandalizmu, a niewłaściwie składowany może ulec uszkodzeniu.
Produkcja
Blachy produkujemy na najnowszej generacji urządzeniach, co stanowi gwarancję doskonałości kształtu - ułatwia montaż i poprawia efekt wizualny oraz polepsza szczelność pokrycia. Nowoczesne maszyny to także możliwość produkcji blach zabezpieczonych folią ochronną lub powłoką antykondensacyjną (za dodatkową opłatą), co nie jest możliwe na maszynach starszej generacji.Automatyczne linie profilowania blachy sterowane są panelem ekranu dotykowego, na którym operator wprowadza zamówienia. Po wprowadzeniu danych linia automatycznie profiluje, ucina blachę na żądaną długość oraz przygotowuje paczkę dla klienta. Udział człowieka kończy się po wprowadzeniu blachy w kręgu do linii produkcyjnej... resztą zajmuje się automatyka przemysłowa najwyższej klasy japońskich firm Hitachi oraz Mitsubishi.
Realizacja zamówień
Oferujemy korzystne okresy realizacji zamówień, które dla docinanych na wymiar blachodachówek czy blach trapezowych wynoszą od 1 do 14 dni - nawet w sezonie. Własny transport pozwala nam na szybkie dostarczenie do Państwa towaru na terenie całego kraju bezpłatnie lub za niewielką dopłatą (w zależności od ilości zakupowanej blachy i odległości), mającą na celu jedynie pokrycie kosztów.

Jeżeli znajdziecie się Państwo w sytuacji kryzysowej możliwe jest wykonanie zamówienia ekspresowego NA POCZEKANIU (blacha od ręki) - ta usługa wymaga jednak dodatkowej opłaty za zmianę planu produkcji w celu odwrotnego wykonania Państwa zamówienia.

W imieniu Spółki zapraszam do współpracy

mgr inż. Leszek Powolny
o
nas